Adnan Oktar Hakkında Şok İddia: “AK Parti ve CHP’den İki İsim Onu Kurtarmak İstiyor”

Gazete Duvar’ın haberine göre, Örgüt yöneticiliği ve cinsel istismar suçlarından hapis cezası alan Adnan Oktar hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı.

Adnan Oktar, “örgüt yöneticiliği”, “cinsel istismar”, “eğitim hakkının engellenmesi”, “eziyet”, “kişiyi hürriyetinden yoksun kılmak” ve “kişisel verilerin kaydedilmesi” suçlarından toplamda 1075 yıl 3 ay hapis cezasına mahkum edilmişti.

Gazete Duvar’ın haberine göre, Adnan Oktar Suç Örgütü’ne düzenlenen operasyonun baş aktörlerinden biri olan dönemin Mali Şube Müdürü Furkan Sezer, Oktar davası hakkında şaşırtıcı iddialarda bulundu.

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Furkan Sezer, “Bir AK Parti MKYK üyesi, CHP ‘den Adalet Bakanlığı’nın çok önemli bir kuruluna giren bir yargı mensubuyla ‘birilerini’ kurtarmak için canhıraş şekilde koşturuyor” iddiasında bulundu.

Furkan Sezer’in paylaşımı ⬇️

Furkan Sezer paylaşımında, “Efendilikten sıyrılmayayım diyorum ancak bu dava için, Adnan Oktar Suç Örgütünün mağdur ettiği kız çocuklarının bir damla gözyaşı için dünyayı yakarız” ifadelerini kullandı.

Furkan Sezer’in bu paylaşımla AK Parti MKYK üyesi Hayati İnanç’ı kastettiği düşünülürken, CHP’li ismin HSK’ya seçilen Ömür Topaç olduğu iddiası gazeteci Altan Sancar tarafından ortaya konulmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir