Feyza Altun, Dilan Polat’ın Veda Paylaşımının Gözaltı Kararını Fitilleyen Hamle Olduğunu İddia Etti

Polat ailesi hakkında açılan soruşturmayı başından beri takip eden Feyza Altun, Dilan ve Engin Polat çifti hakkında yeni bir iddia ortaya attı. Altun’un paylaşımı, kafalarda soru işareti bıraktı.

Uzun bir süredir lüks paylaşımlarıyla gündemden hiç düşmeyen ve zaman içerisinde de göze batmaya başlayan Dilan ve Engin Polat’ın şaşaalı hayatı kısacık bir süre içerisinde tepetaklak oldu biliyorsunuz.

Kara para aklama iddiasıyla haklarında soruşturma başlatılan çift, geçtiğimiz günlerde şirketlerinde yapılan incelemer sonucunda gözaltına alındı.

Çift, aile üyeleri Sıla Doğu ve Kürşat Polat’la beraber sabahın ilk ışıklarında düzenlenen bir operasyonla gözaltına alındığından beri de sular hiç durulmadı.

Belki hatırlarsanız, Dilan ve Engin Polat’ın uykudan uyandırılarak gözaltına alınmadan birkaç saat önce Dilan Polat, Instagram hesabından ağlayarak oğluna sarıldığı bir hikaye paylaşmıştı.

Paylaşımı için seçtiği ‘Vedalar Ancak Güzel Yürekleri Acıtır’ şarkısı da manidar bir detay gibi gözükmüştü.

Geçtiğimiz dakikalarda, Dilan ve Engin Polat hakkında açılan soruşturmayı en başından beri tüm detaylarıyla takip eden avukat Feyza Altun, Dilan Polat’ın “veda” paylaşımıyla ilgili yeni bir iddia ortaya attı.

Gözaltı ve operasyon kararının yalnızca mernis adresi yüzünden olmadığını iddia eden Feyza Altun, Dilan Polat’ın paylaştığı “veda” hikayesinin ailenin kaçmayı planladığını gösteren emarelerin son noktası olduğunu düşündüğünü söyledi.

‘Dilan yine story atarak kendine şafak operasyonu düzenletmiş. Ben Instagram’da story atmayı bırakıyorum arkadaşlar’ dedi.

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x