Otobüsten düştükten sonra trenin altında kalan genç kadın feci şekilde can verdi

Brezilya‘da yaşanan feci kazada otobüsten düşüp trenin çarptığı kadın ikiye bölündü.Feci olay, tren raylarını geçmek için bekleyen aracın kamerasına yansıdı.

OTOBÜSÜN CAMINDAN DÜŞÜP TRENİN ALTINDA KALDI

Brezilyalı kadın 37 yaşındaki Julia de Albuquerque Violato’nun otobüsün camından düştükten sonra gelen trenin altında kaldı. Vücudu ikiye ayrılan kadın feci şekilde hayatını kaybetti. Korkunç olay, tren raylarının karşısına geçmek için bekleyen bir arabadan kameralara yansıdı.

OTOBÜSTEN ATILDIĞI BELİRTİLDİ

Brezilya’daki İtfaiye yetkilileri genç kadının otobüsten atıldığı ve trenin altında ezildiği şüphesi üzerinde duruyor. 19 yaşındaki kız çocuğu yaralanmamasına rağmen kazadan dolayı büyük bir şok yaşadığı için tedavi altına alındı.

“BENDEN ÖNCE ÖLMEK İSTEMEDİĞİNİ SÖYLERDİ”

Julia’nın 72 yaşındaki annesi Ana Rosa, otobüs şoförünü ihmalkarlıkla suçladı ve bunun “kaza değil, ihmalkarlık olduğunu” söyledi. Acılı anne kızı için şunları söyledi: “Benimle ilgilendi çünkü aktif bir insan olmama rağmen yaşlıyım. Benden önce ölmek istemediğini her zaman söylerdi. Bana çok önem verirdi ve beni çok önemserdi. Beni o kadar çok sevdi ki onsuz nasıl yaşayacağımı bilmiyorum.”

Kazayla ilgili soruşturma halen devam ediyor.

Kaynak: Haberler.com / Güvenlik

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x