Oyunculuğu bırakıp ınfluencer oldu: Para basıyor

Bir post ve bir hikâye için markasına göre 24 saat için 100 bin lira civarında ücret talep eden Arslan diziden bir haftada alacağı parayı sosyal medyadan saniyeler içinde kazanmaya başlayınca kariyerine farklı bir yön verdi.

Sosyal medya fenomeni olunca daha fazla para kazandığını keşfeden Arslan’ın sosyal medya hesabında 211 bin takipçisi var.

GÜLCAN ARSLAN KİDMİR?

Gülcan Arslan, 1 Mayıs 1986 tarihinde Sakarya’nın Karasu ilçesinde doğdu. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı. Pek çok dizi ve reklamda oynadı.

Oyuncu Arslan ilk olarak, 2007 yılında TRT 1 ekranlarında yayımlanan Sardunya Sokak adlı dizide oynadı. Daha sonra 2008 yılında Show TV ekranlarında yayımlanan Sınıf adlı dizide oynayan güzel oyuncu yine 2008 yılında Kanal D ekranlarında yayımlanan Hepimiz Birimiz İçin adlı dizide rol aldı. Aynı yıl atv ekranlarında yayımlanan Gurbet Kuşları adlı dizide oynadı.

2009 yılında TRT 1 ekranlarında yayımlanan Kafkas adlı dizide boy gösterdi. Daha sonra 2009-2010 yılları arasında Show TV ekranlarında yayımlanan Kahramanlar adlı dizide oynadı. İlk baş rolünü Her Şeye Rağmen dizisinde oynamıştır. 2011-2012 yılları arasında ilk olarak Kanal D’de daha sonra Star TV ekranlarında yayımlanan Bir Çocuk Sevdim adlı dizide 39 bölüm başrol oynadı.

2013 yılının Eylül ayında 8. sezonuna başlayan Arka Sokaklar dizisinde 1 sezon Komiser “Leyla Candaş” karakterini canlandırmıştır. 2014 yılında FOX’ta yayımlanan Günahkar dizisinde “Saliha” karakterini canlandırmıştır. 12 Kasım 2015 tarihinde Star TV’de yayımlanmaya başlayan Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisinde 14 bölüm boyunca “Fahriye Sultan”‘ı canlandırmıştır. 12 Ocak 2017’de atv’de yayımlanmaya başlayan Ölene Kadar adli dizide Engin Akyürek ve Fahriye Evcen ile başrolü paylaşan oyuncu “Beril” karakterini canlandırdı.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x