Sergen Yalçın’dan Beşiktaş sözleri: Dönecek mi

Süper Lig’de zor zamanlar geçiren ve yeni yönetimiyle birlikte yeniden ayağa kalkmak isteyen Beşiktaş’ta geçici olarak göreve gelen Rıza Çalımbay’ın da koltuğunun tehlikede olduğu iddia ediliyor.

Derbinin kaybedilmesinin ardından b planını da düşünen Hasan Arat ve kurmaylarının yabancı hoca istediği bilgisine ulaşılırken, Sergen Yalçın’ın da adı kulislerde geçiyor.

Beşiktaş iddiaları soruldu

A Spor’un ine göre; başarılı teknik adam, “Beşiktaş’la adınız geçiyor. Ne söylemek istersiniz?” şeklinde gelen soruyu şöyle yanıtladı:

Bunu daha önce bana Fenerbahçe için sorduğunuzda ‘Bu takımın başında Jesus var. Jesus varken, benim konuşmam doğru olmaz’ dedim. Şimdi takımın başında Rıza Çalımbay var. Ben konuşmam, benim ilkelerime aykırıdır. Bir takımın başında teknik direktör varken, o takımla ilgili konuşmak benim ilkelerime aykırıdır.

“Takımın başında Rıza Hoca var”

Allah Beşiktaş’ın yolunu açık etsin. Zor dönemleri var. Yeni yönetimin de yolu açık olsun. Rıza Hoca’ya destek verilmesi lazım. Camianın kenetlenmesi lazım. Ama ben Beşiktaş’ın teknik direktörlüğü için kimseyle konuşmadım. Ben Beşiktaş’ın teknik direktörlüğü için konuşmayacağım çünkü takımın başında bir teknik direktör var. Ayıp olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x